Блискавкозахист приватного будинку

За останні десять років було відмічено що сила струму удару блискавки виріс в два рази. Якщо раніше середнє значення струму було на рівні 200 кА, то тепер близько 400 кА. Це пов’язано з тим що збільшилася кількість використовуваної побутової техніки, яка збільшила рівень електромагнітного смогу. В результаті цього почастішали випадки ураження будівель блискавками, які призводять до виведення з ладу електрообладнання, ураження людей і тварин, виникнення пожеж. Тому установка блискавкозахисту для будинку є необхідним, для забезпечення безпеки власного життя і збереження будівлі та обладнання.

Блискавкозахист будинку (котеджу) – це ряд заходів, який забезпечує захист будівлю від пошкодження блискавки. Він ділиться на кілька етапів: роботи забезпечують зовнішній блискавкозахист, і роботи забезпечують внутрішню захист.

Роботи відносяться до зовнішньої блискавкозахисту:

  • Монтаж молниеприемника – для прийому розряду блискавки.
  • Монтаж токоотводящий частин – відведення розряду блискавки до заземлювального пристрою.
  • Монтаж заземлюючих пристроїв – для рівномірного розсіювання розряду в землі.

Кожен проект блискавкозахисту розраховується індивідуально, виходячи з нормативних вимог.

Коли виникає питання забезпечення безпеки, він не терпить економії. Необхідно все виконають згідно всіх вимог, які висунуті в умовах безпеки. Наша компанія використовує тільки перевірені компоненти для монтажу блискавкозахисту.

По закінченню робіт кожен клієнт отримує паспорт на систему блискавкозахисту. Дається гарантія і проводиться гарантійне обслуговування.

Для того щоб дізнатися вартість блискавкозахисту для приватного будинку (котеджу), необхідно зв’язатися з нашим менеджером, і надати всю необхідну інформацію. Після цього ви отримаєте комерційну пропозицію, в якому буде кошторис на матеріали та вартість монтажу.
Нижче наведено ролик, в якому наведено приклад установки блискавкозахисту для приватного будинку (котеджу).