Про компанію

Компанія «ФОРТ-ІМЕКС» LTD була створена в 2003 році на виробничій базі електромонтажних виробів. Увібравши в себе колосальний заводський досвід, а також наша компанія рішуче кинулася до мети щоб створити організацію європейського зразка з виробництва низьковольтних комплектних пристроїв, для забезпечення електротехнічних потреб України і СНД.

Новим якісним етапом розвитку компанії став 2009 рік, коли «ФОРТ-ІМЕКС» LTD уклала договір про співпрацю з всесвітньо відомим концерном «General Electric», в рамках якого компанія стала виробником висококласного щитового обладнання під егідою знаменитого бренду.

На сьогоднішній день, «ФОРТ-ІМЕКС» LTD переросла з активно розвивається організації в одну з провідних в Україні компаній з виробництва високоякісних ПКУ, та пропонує в числі іншого наступну продукцію:


Серед наших партнерів великі промислові концерни, проектні та будівельні організації, комерційні структури, підрядники та власники котеджів.

Фахівці нашої компанії завжди допоможуть у вирішенні завдання електропостачання: техніко-економічне обґрунтування, проектування, добірка обладнання, калькуляція, підтримка на тендері, складання, тестування, доставка, пуско-наладка, періодичний контроль та сервісне обслуговування.