+380952955809
+380981801353
solar@fortimex.com.ua
вул. Морозова 7Україна, м. Харків

Що таке сонячний генератор

Термін сонячний генератор може трохи вводити в оману. Деякі використовують його для опису стандартної мережі сонячної енергії, підключеної до мережі. У тій мірі, в якій фраза використовується в цьому сенсі, тоді ця сторінка описує, що ці посилання допоможуть вам дізнатися про різних компонентах житлових систем сонячної енергії:

Сонячні панелі
сонячні інвертори
Сонячні батареї
Як знайти кращі сонячні компанії в вашому регіоні


компоненти житлових сонячних енергосистем

Однак часто фраза сонячного генератора використовується для опису ситуації, коли сонячна енергетична система використовується для подачі енергії в якості альтернативи паливному генератору. У цьому сенсі сонячний генератор сильно відрізняється від стандартного генератора. Зі стандартним генератором, який використовується для подачі автономних навантажень, постійний вихід потужності від генератора, але немає джерела живлення для живлення навантажень, коли генератор не працює. В цьому випадку сонячні панелі не можуть самостійно замінити генератор, оскільки сонячні батареї не можуть надійно створювати постійний потік миттєвої потужності.

Для використання сонячного генератора замість звичайного генератора для подачі навантаження на сітку, необхідно додати акумуляторну батарею в сонячну систему, щоб забезпечити більш надійну подачу електроенергії. Ідея тут полягає в тому, що сонячна батарея буде подавати різну кількість енергії на батареї, батареї будуть зберігати цю потужність до тих пір, поки вона не знадобиться, а потім при необхідності поставте навантаження з постійною подачею енергії. Зрозуміло, система повинна бути спроектована як з сонячними батареями, так і з сонячними батареями і інвертором батареї, щоб забезпечити достатню потужність для повного завантаження, і тому іноді автономні системи повинні бути перевантажені – для їх звичайних щоденних вимог або для включення резервного генератора палива, який може обслуговувати навантаження, коли сонячна система і батареї не мають достатньої потужності для задоволення потреб.

One Response to “Що таке сонячний генератор

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *