+380952955809
+380981801353
solar@fortimex.com.ua
вул. Морозова 7Україна, м. Харків

Комплекти

Пропонуємо комплекти обладнання для будівництва мережевий сонячної електростанції потужністю від 5 кВт. Дане рішення допоможе істотно знизити споживання електроенергії вашим домогосподарством, а так само дасть можливість продавати надлишки виробленої від сонця електроенергії в мережу по Зеленому Тарифу. Така установка не є автономною і для її роботи необхідна наявність зовнішньої мережі. Тобто якщо у зовнішній мережі відсутня напруга (відбуваються обриви, поломки, ремонтні роботи) то ваша електростанція в такі моменти електроенергію не виробляє, навіть для власних потреб.

Щомісяця двонапрямлених лічильник з Втроенная GSM модемом автоматично відправляє до місцевого обленерго дані про споживання електроенергії та кількості енергії відпущеної в мережу.

Якщо за звітний місяць домогосподарство спожило електроенергії менше ніж віддало в мережу, власник протягом 15 днів отримує виплату по Зеленим тарифом. Виплата проводиться за відпущену в мережу електроенергію за вирахуванням вашого власного споживання.

Якщо ж за звітний місяць домохозяство спожило енергії більше ніж справило, власник будинку просто зменшує своє споживання на обсяг виробленої від сонця електроенергії.

З нами ви отримуєте:

Супровід при оформленні Зеленого тарифу
Окупність інвестицій від 6 років

Заповніть форму нижче, і ми відповімо на Все Ваші питання. Допоможемо підібрати оптимальний комплект устаткування