Головні розподільні щити ГРЩ

Головні розподільні щити ГРЩ

ГЛАВНЫЕ РАСПРЕДЕЛИТЕЛЬНЫЕ ЩИТЫ ГРЩ

Головний розподільний щит – це низьковольтний комплектний пристрій, який здійснює прийом та розподілення електроенергії трифазного змінного струму з номінальною напругою 380 В і частотою 50 Гц в громадських та промислових будівлях. Також ГРЩ може містити блок обліку електроенергії.

Як правило, ГРЩ є першим пристроєм в ієрархії електрощитового обладнання після понижувального трансформатора 6 (10) /0,4 кВ і тому, найчастіше, розташоване на території трансформаторної підстанції і є її частиною.

Панелі ГРЩ містять автоматичні вимикачі для селективного захисту ліній, що відходять від струмів перевантаження і коротких замикань.

ГРЩ звичайно являють собою збірну конструкцію, що складається з функціональних елементів (панелей), а саме:

– вступна панель;

– секційна панель;

– розподільна панель.

В якості вступних і секційних апаратів застосовуються роз’єднувачі, вимикачі-роз’єднувачі та автоматичні вимикачі. Вступні та секційні автоматичні вимикачі найчастіше вибираються викочування виконання для забезпечення видимого розриву. Також дані автомати комплектуються моторними приводами, котушками, расцепителями і додатковими контактами для реалізації системи автоматичного введення резерву (АВР). Харчування розподільних панелей здійснюється через магістральний шинопровід. Характеристики апаратів і шинопровода, що встановлюються в ГРЩ вибирається виходячи з технічного завдання та потужності джерела живлення.

Основні параметри ГРЩ

Найменування параметра ГРЩ

Значення

Номінальна напруга, В

380

Частота змінного струму, Гц

50

Номінальний струм збірних шин, А

630; 1000; 1600; 2000; 2500; 3200; 4000

Система заземлення

TN-С-S, TN-С, TN-S

Ступінь захисту оболонки (ГОСТ 14254)

IP31 – IP54

Кліматичне виконання і категорія розміщення (ГОСТ 15150)

У3, УХЛ4

Для замовлення ГРЩ необхідно надати однолінійну схему і специфікацію встановленого обладнання.

Гарантійний термін експлуатації ГРЩ залежить від встановленого обладнання; у разі комплектації продукцією General Electric він складе два роки з дня введення в експлуатацію.

Замовити прорахунок вартості

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)