КЗО. Шаф керування зовнішнім освітленням. Купити, замовити, ціна.

ШКАФ УПРАВЛЕНИЯ НАРУЖНЫМ ОСВЕЩЕНИЕМ УНО

Шафа зовнішнього управління призначений для управління (ручного, автоматичного або дистанційного) освітлювальними мережами виробничих споруд, будівель, будь-які об’єкти з напругою 380 В і частотою 50 Гц. Також вони використовуються для рідкісних комутацій електричних мереж (не більше 6-ти разів на годину), обліку та розподілу електричної енергії, захисту лінії від струмів короткого замикання і перевантаження.

Технічні характеристики шафи управління освітленням

Шафа управління освітленням застосовується в поясах з помірним кліматом. Встановлюється він в закритих приміщеннях з природною вентиляцією, на відкритому повітрі, під накриттям. Шафа придатний до використання на висоті не більше 2 тис. Метрів над рівнем моря. При висоті більше 1 тис. Метрів, робочий струм варто знизити на 10%. Монтаж шафи управління освітленням проводиться у вертикальному положенні.

Функціональне призначення шафи УНО

Шафа працює в наступних режимах управління:

  • Автономне управління (місцеве), використовуючи таймер або будь-яке задає пристрій.
  • Автоматичне управління (каскадне) під напругою 220 В, частотою 50 Гц. Управління здійснюється за допомогою передачі сигналу по сигнальному проводу (кручений парі) від керуючого пульта або іншого шафи.
  • Місцеве управління.

Замовлення і ціна шафи УНО Замовляючи шафа ви отримуєте виріб, який буде відповідати всім нормативам і вашим вимогам. Точну ціну вартості виробу можна дізнатися зв’язавшись з нами.

Замовити прорахунок вартості

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)