. КЗО. Шаф керування зовнішнім освітленням. Купити, замовити, ціна. | Щитовое производство FortImex

КЗО. Шаф керування зовнішнім освітленням. Купити, замовити, ціна.

ШКАФ УПРАВЛЕНИЯ НАРУЖНЫМ ОСВЕЩЕНИЕМ УНО

Шафа зовнішнього управління призначений для управління (ручного, автоматичного або дистанційного) освітлювальними мережами виробничих споруд, будівель, будь-які об’єкти з напругою 380 В і частотою 50 Гц. Також вони використовуються для рідкісних комутацій електричних мереж (не більше 6-ти разів на годину), обліку та розподілу електричної енергії, захисту лінії від струмів короткого замикання і перевантаження.

Технічні характеристики шафи управління освітленням

Шафа управління освітленням застосовується в поясах з помірним кліматом. Встановлюється він в закритих приміщеннях з природною вентиляцією, на відкритому повітрі, під накриттям. Шафа придатний до використання на висоті не більше 2 тис. Метрів над рівнем моря. При висоті більше 1 тис. Метрів, робочий струм варто знизити на 10%. Монтаж шафи управління освітленням проводиться у вертикальному положенні.

Функціональне призначення шафи УНО

Шафа працює в наступних режимах управління:

  • Автономне управління (місцеве), використовуючи таймер або будь-яке задає пристрій.
  • Автоматичне управління (каскадне) під напругою 220 В, частотою 50 Гц. Управління здійснюється за допомогою передачі сигналу по сигнальному проводу (кручений парі) від керуючого пульта або іншого шафи.
  • Місцеве управління.

Замовлення і ціна шафи УНО Замовляючи шафа ви отримуєте виріб, який буде відповідати всім нормативам і вашим вимогам. Точну ціну вартості виробу можна дізнатися зв’язавшись з нами.

Замовити прорахунок вартості

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)